Výluka Třebíč

22.05.2023

POZOR, UZAVÍRKA V TŘEBÍČÍ OD 22.5.2023 

Vážení cestující, v důsledku chystaných stavební prací na průtahu centrem Třebíče a s tím spojených dalších omezení, uzavírek a prodloužení již tak dlouhého průjezdu samotným městem jsme přistoupili k nezbytnému omezení spojů, které budou na trase České Budějovice - Brno, obsluhovat. V termínu od 22.5.2023 do 13.7.2023 NEBUDE ŽÁDNÝ SPOJ obsluhovat zastávku Třebíč u aut. nádr. Spoje pojedou odklonem po objízdných trasách.

K tomuto opatření jsme dospěli po důkladném zvážení všech rizik, jaká s sebou každá uzavírka nese. V důsledku změn došlo k odpojení prodejců AMS BUS a IDOS z našeho eshopu. Tito prodejci si neumí nahrát samostatně nová data, ale čerpají je z jednotných registrů, což má bohužel delší prodlevu. Po aktualizaci v IDOS se u těchto prodejců předprodej obnoví. Jízdenky lze pohodlně koupit v našem eshopu. na www.unitedbuses.cz a v síti Bileto , kde jsou data aktuální. 

 MÁTE-LI ZAKOUPENU JÍZDNEKU Z/DO TŘEBÍČE NA TERMÍN 22.5-14.7.2023 JÍZDENKA JE DNEŠNÍM DNEM NEPLATNÁ. PENÍZE ZA ZAPLACENOU JÍZDNKU VÁM BUDOU V PLNÉ VÝŠI VRÁCENY. 

S žádostí o reklamaci, nebo asistenci s provedením reklamace se na nás obracejte prosím písemně emailem na cb@unitedbuses.cz. Jízdenku, kterou reklamujete, přikládejte do přílohy emailu. Omlouváme se za diskomfort, ale lepší se městu vyhnout, než pravidelně dojíždět do Brna i Českých Budějovic s 30 a více minutami zpoždění,. Děkujeme za trpělivost a pochopení.