Úprava zastávek na lince 340900 Hradec Králové - Pec pod Sněžkou

21.09.2021

Od pátku 1. října upraví dopravce UNITED BUSES zastávky spojů linky UB 900 v Brně.. Autobusy budou nově zastavovat například u Královopolského nádraží.

České Budějovice 21. 9. 2021 / Autobusová linka 340900 je vedena po trase Telč - Třebíč - Brno - Hradec - Králové - Trutnov - Pec pod Sněžkou. Doposud linka vedle ÚAN Zvonařka zastavovala také na zastávce Brno, Husitská. S novou změnou se spoje z této zastávky přesunují na terminál Královo pole, nádraží. Nově zřízená zastávka je dobře napojena na síť linek MHD a IDS JMK. Změna umožní snazší, komfortnější cestování s méně přestupy při cestě do Brna.

Na zastávku Brno, Královo Pole, nádraží budou nově zajíždět všechny spoje této linky vedené v úseku mezi Brnem, Hradcem Královým a Pecí pod Sněžkou. Spoje nadále budou zajíždět na ÚAN Zvonařka. 

Změna nastane též u spojů mezi Brnem a Třebíčí. Nově budou spoje ve směru Třebíč odjíždět z ÚAN Zvonařka, stanoviště 18. Vybrané spoje též budou zastavovat v zastávce Nemocnice Bohunice odkud lze pohodlně přestupovat na linky MHD.

Změny jsou již zapracovány v našem eshopu. Na IDOS.cz a v dalších vyhledávačích se změny projeví do 72 hodin.