Mimořádnosti v provozu 23.9.2022 zvýšená nemocnost

23.09.2022

Vážení cestující, hluboce se Vám omlouváme, ale z důvodů narůstající nemocnosti a prakticky nulové možnosti nahradit řidiče za nemocné řidiče dojde dne 23.9.2022 k mimořádnostem v pravidelném provozu dálkových autobusů UNITED BUSES na linkách UB 900 Brno - Pec pod Sněžkou a částečně na lince UB 922 České Budějovice - Praha. Omlouváme se za nepříjemnosti a způsobené komplikace. 


Linka 340900

Spoj 702 Dvůr Králové nad Labem -> Brno, nebude obsloužen, náhradní spoj zajištěn v úseku Hradec Králové až Brno spojem 802 odj. 9:10. Cestujícím budou na spoji uznány jízdenky zakoupené v předprodeji, pokud je cestující před odjezdem náhradního spoje nevrátil.


Spoj 221 Brno, ÚAN Zvonařka -> Pec p.Sněžkou, aut.st. odjede se zpožděním 150 minut ze zastávky Brno, ÚAN Zvonařka. Mimořádně autobus odjede z prostoru ÚAN Zvonařka ze stanoviště 19, dopravce RETROBUS (u dopravce jsme přímo ověřovali že spoj bude zajištěn a zajistí kapacitu pro cestující ze spoje v 7:30). Cestujícím budou uznány jízdní doklady, které nebyly vráceny cestujícím před časem odjezdu opožděného spoje. V úseku Hradec Králové až pec pod Sněžkou bude přeprava realizována 2. autobusem, do kterého si cestující přestoupí v Hradci Králové na terminálu.


AKTUALIZACE MIMOŘÁDNOSTI: Spoj 222 Pec p.Sněžkou, aut.st. -> Brno, ÚAN Zvonařka mimořádně nepojede v úseku Pec pod Sněžkou - Hradec Králové z důvodu nadměrného zpoždění spoje NEBUDE ZAJIŠTĚN. V úseku Hradec Králové - Brno bude zajištěna náhradní přepravou. Cestující s předem koupenými jízdenkami a ostatní cestující mohou využít náhradní přepravy spojem s odjezdem po stejné trase s odjezdem ve 14:40 z terminálu Hradec Králové, dopravce RETROBUS. Na tomto spoji budou cestujícím uznány jízdní doklady zakoupené na úsek z/do Brna vyhrazena kapacita autobusu. V úseku Hradec Králové až Svitavy jsou cestující odkazování též na využití ostatních autobusových spojů a další spoje autobusové a drážní dopravy.


Linka 320922 - MOŽNÁ ZPOŽDĚNÍ A NUTNÉ PŘESTUPY NA SPOJÍCH Z DŮVODU OBRATU AUTOBUSŮ


Spoj 402 Praha, Roztyly -> Pelhřimov -> Jindřichův Hradec

Spoj odjede z Prahy se zpožděním 30 minut, t.j. v 9:30. Se zpožděním 30 minut oproti poloze v jízdním řádů pojede spoj celou svou trasu.


Spoj 401 České Budějovice ->Pelhřimov -> Praha

Spoj bude zajištěn s provozním přestupem z autobusu do autobusu ve stanici Kamenice nad Lipou. Cestující, kteří spojem pokračují dále do stanic Pelhřimov, Humpolec a Praha, Roztyly si přestoupí do náhradního přistavené autobusu. V případě zpoždění návazného autobusu proběhne přestup až ve stanici Pelhřimov. Při přestupu může vzniknout zpoždění spoje do 10 minut. O přestupu do náhradního autobusu cestující ve stanici informuje řidič vozidla. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.


Spoj 104 Praha, Roztyly -> České Budějovice

Spoj bude zajištěn dle jízdního řádu s provozním přestupem ve stanici Kamenice nad Lipou. Cestující, kteří pokračují dále ve směru Jindřichův Hradec a České Budějovice si přestoupí do náhradního přistaveného autobusu. V případě zpoždění proběhne přestup ve stanici Pelhřimov, Říčanského III. Při přestupu může dojít ke zpoždění spoje do 10 minut. O přestupu do náhradního autobusu cestující ve stanici informuje řidič vozidla. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.