UNITED BUSES 1. října spustí přímé autobusové spojení z Pelhřimova a Humpolce do Prahy a Českých Budějovic.

18.09.2020

Autobusový dopravce UNITED BUSES zahajuje ve čtvrtek 1. října provoz nové expresní autobusové linky, nabídne přímé spojení z Jindřichohradecka a Pelhřimovska do Prahy i Českých Budějovic. 

Nová pravidelná autobusová linka spojí České Budějovice, Třeboň, Jindřichův Hradec, Kamenici nad Lipou, Pelhřimov, Humpolec a Prahu. Komfortní luxusní autobusy nabídnou cestujícím z Jindřichohradecka a Pelhřimovska do Prahy i Českých Budějovic 44 přímých a rychlých autobusových spojení týdně. 

Z Pelhřimova do Prahy, expresním autobusem za 90 minut

UNITED BUSES s novou autobusovou linkou nabídne 3x - 4x denně přímé expresy Pelhřimov - Praha. Oproti většině konkurence, pojede po dálnici a cestu autobusem mezi Pelhřimovem a Prahou zkrátí až o hodinu, na 90 minut. Autobusy odjíždí ze zastávky Pelhřimov, Říčanského III v pracovních dnech v 5:25, 7:18, 13:10 a 16:57; v sobotu v 6:30, 13:30 a 15:57, v neděli ve 14:50 a 17:50. Opačně, z Prahy, Roztyl pojedou v pracovních dnech v 8:00, 10:25, 13:15 a 17:40; v sobotu v 8:00, 11:00 a 17:40, v neděli ve 13:00 a 16:55. Po trase do Prahy autobusy budou zastavovat v Pelhřimově na Pražské a v Humpolci u Polikliniky. Vybrané spoje zastaví také v Lokti u Motorestu. "Expresní autobusy cílí na náročnější pravidelně dojíždějící cestující z Pelhřimova a Humpolce do Prahy pro které je rozhodující komfort, pohodlí a čas. Podobná spojení byla v minulosti velmi oblíbená a zanikla se soukromými dopravci. Věříme, že si svou oblibu u cestující veřejnosti opět najdou i přes nepatrně vyšší jízdné oproti zastávkovým autobusům." uvedl za UNITED BUSES majitel, Karel Bílý.

Jednosměrnou jízdenku z Pelhřimova do Prahy koupíte v našem eshopu od 99 do 169 korun. Z Humpolce vyjde cesta na 99 - 149 korun. U řidiče je jízdné dražší, zaplatíte 175 respektive 150 korun za jednu cestu.

Cestujícím na této trase nabízíme 50 spojů týdně, vysoký cestovní komfort na úrovni 1. třídy. Na všechny expresní spoje budeme nasazovat luxusní autobusy prémiových značek NEOPLAN a MERCEDES-BENZ, MAN a SETRA. 

Bez přestupů a courání z Třeboně i Jindřichova Hradce do Prahy

UNITED BUSES nabídne cestujícím expresní autobusové spojení z Třeboně a Jindřichova Hradce do Prahy ke stanici metra Roztyly. Z Třeboně budou autobusy odjíždí ze zastávky Táboritská v pracovních dnech v 6:15 a 15:55, v sobotu , ve 14:47 a v neděli ve 13:25 a 15:25. Cesta trvá průměrně 2 hodiny 30 minut. Z Jindřichova Hradce (autobusové nádraží) jede expresní autobus do Prahy v 6:40 a v 16:20 v pracovních dnech, v 5:45 a 15:15 v sobotu, ve 14:05 a v 17:10 v neděli. Do Prahy dojedete za 2 hodiny 5 minut.  V opačném směru z Prahy do Třeboně a Jindřichova Hradce jedou autobusy v pracovních dnech v 8:00 a 13:15 + v 17:40 v pátek, v sobotu v 8:00 a v neděli ve 13:00 a 16:55. Autobusy zastavují také v Lišově, Kamenici nad Lipou, Pelhřimově a Humpolci. Jízdenku z Třeboně, nebo Jindřichova Hradce do Prahy koupíte od 139 do 209 korun v našem eshopu.

Cestujícím na této trase nabízíme 26 přímých spojů týdně, vysoký cestovní komfort na úrovni 1. třídy. Na všechny expresní spoje nasadíme pohodlné, moderní a špičkově vybavené dálkové autokary prémiových značek NEOPLAN a MERCEDES-BENZ, MAN a SETRA.

Přímé spoje České Budějovice - Humpolec

Až dvakrát denně jede expresní "mezikrajský" autobus z Českých Budějovic přes Lišov, Třeboň, Jindřichův Hradec, Kamenici nad Lipou, Pelhřimov do Humpolce. Toto expresní mezikrajské spojení nabízíme v rámci spojů z/do Prahy. Přímý autobus Humpolec - České Budějovice jede v pracovních dnech v 9:10 a 14:25, v sobotu v 9:10. Opačně odjíždí z autobusového nádraží v Českých Budějovicích v 5:50 a 15:30 v pracovních dnech, v sobotu ve 14:20. V neděli je nabídka doplněna o spojení s garantovaným přestupem v Jindřichově Hradci. V našem eshopu koupíte jízdenku z Humpolce do Českých Budějovic od 119 korun. 

Pojeďte autobusem!

No jasně! Během pohodlné jízdy máte čas pro sebe: můžete odpočívat, číst, učit se, nebo spát. Cesta našimi autobusy se pro vás stane příjemným zážitkem. Všechny nové spoje z/do Prahy zastavují u stanice metra Roztyly. "Céčkem" jste za 20 minut pod koněm (na Václavském náměstí), městské autobusy odtud jezdí do všech směrů. Nabízíme sezení komfortními autobusy zahraničních prémiových výrobců v luxusní výbavě. Na palubě autobusu nechybí klimatizace, komfortní polohovatelná sedadla i dostatečný rozestup pro nohy cestujících.    

Ostré lokty, šála ani drobné po kapsách netřeba

OK, postávání na zastávce se spoustou dalších cestujících a hledání drobných po kapsách, následované nepohodlnou jízdou na tvrdých sedadlech s šálou kolem krku pro neustálé zastavování a větrání je trochu nekomfortní cestování. Pojeďte s UNITED BUSES. Jízdenku si kupte v našem eshopu, cena bude vždy nižší než u řidiče. Vyberete si pohodlné místo dle vlastního vkusu. Na zastávce budete odbaveni přednostně. Získáte cashback po každé společné cestě. 20% ze zaplacené ceny jízdenky vracíme ke všem jízdenkám nakoupeným na www.unitedbuses.cz

Slevy 75% pro studenty, děti a seniory

Na všech spojích UNITED BUSES platí sleva z ceny základní jízdenky 75% pro děti od 6 do 15 let, mládež do 18, studenty do 26 let a také pro seniory nad 65 let. Jednosměrnou jízdenku z Pelhřimova do Prahy koupíte od 24 korun se slevou 75%.

Autobusový dopravce UNITED BUSES

Na trh linkové dopravy jsme vstoupili 16. 3. 2020 zahájením provozu přímé autobusové linky České Budějovice - Brno. Dnes na této trase cestujícím nabízíme 42 komfortních přímých autobusových spojení týdně. Obsluhujeme dvě trasy a bez přestupů s námi dojedete mimo jiné do Telče, Dačic nebo Velkého Meziříčí. V pondělí 17. 8. 2020 jsme spustili spěšnou regionální linku Dačice - Moravské Budějovice - Hrotovice - Brno kterou jsme obnovili 50 letou tradici přímého autobusového spojení regionu s Brnem. Týdně vypravujeme 64 autobusových spojů mezi jižními Čechami, Vysočinou a Moravou. Cestujícím jsou k dispozici plně vybavené autokary, komfortní sedadla s velkými rozestupy a nechybí ani bezpečnostní pásy a klimatizace. Náš cíl? Nabídnout komfortní cestování dálkovým autobusem mezi regiony pro každý den.

Tak ukončete přestup... komfortní cestování druhým směrem s UNITED BUSES začíná.