UNITED BUSES zlevňuje dálkové jízdenky. Nejlevnější jízdenku Brno - České Budějovice koupíte za 159 korun

17.07.2020

UNITED BUSES zlevňuje dálkové cestování z Brna do Jižních Čech. Nejlevnější jízdenku Brno - České Budějovice koupíte za 159 korun.

Pojeďte na Moravu, nebo do jižních Čech a užijte si parádní letní výlet, dovolenou, nebo "jen" komfortní cestování. Od pátku 17. 7. 2020 jsme zlevnili dálkové jízdenky z Brna do Jindřichova Hradce, Třeboně, Lišova a Českých Budějovic. Výrazné letní slevy jistě potěší každého cestovatele. Z Brna do Českých Budějovic nově nakoupíte jednosměrnou jízdenku od 159 do 231 Kč při využití věrnostního 20% bonusu.

"Chceme podpořit turistický ruch v jižních Čechách a příznivější letní cenou dálkové spoje učinit atraktivnější i pro cestující s dětmi, nebo rodiny s dětmi" vysvětluje Josef Šelepa, PR manažer UNITED BUSES. Zlevněním prošli jízdenky z Českých Budějovic, Lišova, Třeboně a Jindřichova Hradce do Brna a opačně. Jízdenky zde začínají na 199 korunách bez věrnostního 20% bonusu. "Slevy na tyto relace platí do konce července. V srpnu představíme další atraktivní letní destinace" doplnil Šelepa. Akční letní slevy platí jen při nákupu jízdenek v eshopu (vč. eshopu AMSBUS). 20% bonus lze uplatnit jen k jízdenkám nakoupeným v eshopu UNITED BUSES.

UNITED BUSES provozuje dálkové autobusy na trase Brno - České Budějovice od 16. 3. 2020. Nabízíme 44 přímých spojení týdně moderními dálkovými autokary prémiových značek. Cestujícím jsou k dispozici plně vybavené klimatizované autokary, komfortní sedadla s velkými rozestupy a nechybí ani bezpečnostní pásy.

Letní slevy platí pouze pro jízdenky zakoupené online v eshopu.