Autobusy UNITED BUSES svezli již 100 000 cestujících

18.02.2021

Pohodlné dálkové cestování nejen z/do jižních Čech, minimum přestupů, napřímení tras, dostatek spojů i konkurenceschopnost automobilové dopravě. Tak bychom shrnuli záměr, které vedli k našemu vstupu do dálkové linkové autobusové dopravy. Máme obrovskou radost, že jste si naše spoje oblíbili. Po necelém roce totiž překonáváme důležitý milník. Slezli již 100 000 cestujících. 

České Budějovice 18.2.2021 05:50 / Museli jsme si trochu přivstat. Jubilejní "stotisící" cestující měl jízdenku zakoupenou online na spoj s odjezdem v 5:50, teď aby skutečně přišel. Právě díky online místence z našeho eshopu, který nám dodává partner Bileto, jsme znali jméno i destinaci zákazníka.

Poděkovat s květinou v ruce a pamětním listem přišel na autobusové nádraží osobně majitel UNITED BUSES pan Karel Bílý  "Je to pro nás a pro značku UNITED BUSES důležitý milník. Těší mne, že si naše autobusy oblíbily tisíce cestujících, i přes nelehkou dobu jaká pro cestování dnes panuje.  Chceme počty cestujících a podobných tras zvyšovat. " doplnil ke zkrácení čekání. 

"Jela jsem dnes poprvé a byla jsem překvapená, že si kvůli mně někdo ráno přivstane, květina po ránu mne potěšila" sdělila zaskočená  slečna Kateřina, která svou "milníkovou" jízdenku zakoupila v našem eshopu.

Autobusy dopravce UNITED BUSES

Poprvé se s nimi cestující svezli v pondělí 16. března 2020 na lince České Budějovice - Brno. V témže roce dopravce zahájil provoz na dalších dvou autobusových linkách z jižních Čech na Vysočinu, do Brna a Prahy. V současnosti dopravce vypravuje bezmála 120 dálkových autobusů týdně a jejich počet i počet destinací plánuje dále zvyšovat. Už od pondělí 1. března vyjedou autobusy pod značkou UNITED BUSES na 3 nových trasách. Dopravce všechny spoje provozuje na vlastní komerční riziko.