Komfortní autobusy UNITED BUSES vyjíždí na nové linky. Spojí Strakonice a Písek s Brnem. Dačice, Jihlavu, Zruč nad Sázavou i Týn nad Vltavou a Milevsko s Prahou.

19.02.2021

České Budějovice - Síť komfortních dálkových autobusů UNITED BUSES od pondělí 1. března výrazně rozšíří dostupnost komfortního cestování nejen z/do jižních Čech. Dopravce zahájí provoz na třech nových autobusových linkách. Ze Strakonic do Brna, z Dačic přes Jihlavu do Prahy a Českých Budějovic přes Týn nad Vltavou, Bechyni a Milevsko do Prahy. Jízdenky na nové spoje jsou již v prodeji.

Strakonice - Písek - Tábor - Jihlava - Brno

Nová autobusová linka po letech přestupů opět spojí Strakonice a Písek s Pelhřimovem, Jihlavou a Brnem. Autobusy zastaví také v Bernarticích, Milevsku, Táboře, Obratani a Humpolci.

"Nová linka Strakonice - Brno zapadá do našeho konceptu mezikrajské dálkové sítě autobusů. Trasa nabídne přímé autobusové spojení severní oblasti Jižních Čech - Vysočiny - Moravy, konkrétně Brna. To vše v komfortu a pohodlí 21. století. " říká Josef Šelepa, Network Manager United Buses.

Linka nabídne 1 - 2 páry spojů v každém směru denně. Cestující svezou moderní dálkové autobusy značek Volvo, Scania, VDL a Mercedes Benz, Klimatizace, komfortní interiér i dostatek prostoru na nohy ocení na delší cestě každý cestující. Cesta ze Strakonic do Brna bude trvat 4 - 4h 15 minut, z Písku pojedete o půl hodiny méně. Jízdenky jsou již v prodeji prostřednictvím eshopu na www.unitedbuses.cz, prostřednictvím smluvních prodejců Jízdenky Bileto a AMSBus. Jízdenky bude možné zakoupit také u řidiče při nástupu do autobusu.

Dačický expres - linka Dačice - Telč - Jihlava - Praha

Dačický expres nabízí komfortní a nejrychlejší spojení z okraje jižních Čech na Vysočřinu a do Prahy. Komfortní dálkové autobusy pojedou 3x týdně (v pátek, sobotu a neděli) nejpohodlnější a nejrychlejší spojení jižních Čech s centrem Vysočiny a Prahou. Mezi Prahou a Dačicemi zastaví ještě v Humpolci, Jihlavě a Telči.

"Tzv. Dačický expres vznikl jako odezva na reakce cestujících na spojení této oblasti s Prahou. Přímé autobusy mají přilákat dálkové cestující, které by jinak odradila "pomalost" spoje, čas odjezdu, nebo přestupy. Těm nabídneme vždy v pátek a v neděli přímé a rychle spojení do Prahy. Od dubna, počínaje Velikonocemi nabídneme i sobotní spoj ráno z Prahy do Dačic a odpoledne zpět. Mezi Prahou a Jihlavou se snažíme doplnit stávající nabídku spojů a cestujícím nabídneme komfort srovnatelný s úrovni předních hráčů v dálkové dopravě." říká Karel Bílý, majitel UNITED BUSES.

Linka nabídne 1 pár spojů v pátek, v sobotu a v neděli v každém směru. Na lince budou provozovány moderní dálkové autokary prémiových značek Setra a Mercedes Benz. Cesta z Dačic do Prahy bude trvat přibližně 2h 45 minut. Spoje mají na trase zastávky v Telči, Jihlavě, Humpolci a Zruči nad Sázavou. Spoje jsou navrženy aby navazovaly v Humpolci a Jihlavě na vybrané přípoje od/do např. Brna, Českých Budějovic či Písku.

Jízdenky jsou již v prodeji prostřednictvím eshopu na www.unitedbuses.cz, prostřednictvím smluvních prodejců Jízdenky Bileto a AMSBus. Jízdenky bude možné zakoupit také u řidiče při nástupu do autobusu.

Praha - Týn nad Vltavou - Milevsko - Praha

Nová autobusová linka v trase České Budějovice - Týn nad Vltavou - Bechyně - Milevsko - Praha nabídne přímé spojení s Prahou a díky provázanosti s linkou 900 i s Vysočinou a Brnem.

"Linka 924 doplňuje a významně rozšiřuje užitečnost celé sítě autobusů UNITED BUSES. Je navržena aby vedle spojení s Prahou nabídla i možnost cestovat dalšími směry v naší síti. Přestupní body v Opařanech, Milevsku a Českých Budějovicích nabízí skutečně stovky kombinací odkud kam můžete s UNITED BUSES cestovat a neomezovat se na nejbližší okresní město" říká Josef Šelepa, Network Manager United Buses.

Linka nabídne zkušebně 1 pár spojů v pondělí a v pátek. V pondělí pojede autobus ráno v 5:45 z Českých Budějovic přes Hlubokou nad Vltavou, Týn nad Vltavou, Bechyni, Milevsko a Mirovice do Prahy, autobusové nádraží Na Knížecí, kam přijede v 8:45. Zpět odjede po stejné trase v 9:35. V pátek pojede po stejné trase z Českých Budějovic autobus ve 12:40 a zpět z Prahy v 16:40. Nabídne nejrychlejší spojení bez přestupu s Prahou. V Opařanech, Milevsku a Českých Budějovicích je možné přestoupit na další spoje UNITED BUSES směrem na Vysočinu a do Brna.

Jízdenky jsou již v prodeji prostřednictvím eshopu na www.unitedbuses.cz, prostřednictvím smluvních prodejců Jízdenky Bileto a AMSBus. Jízdenky bude možné zakoupit také u řidiče při nástupu do autobusu.

Přímé spoje (nejen) Zruč nad Sázavou - Praha

Do sítě destinací komfortních autobusů UNITED BUSES přidáváme nové a velmi atraktivní místo. Zruč nad Sázavou. Autobus UNITED BUSES odjede jednou až třikrát denně do Prahy, ale také směrem na Pelhřimov, Jihlavu, nebo České Budějovice.

Ze Zruče nad Sázavou do Prahy 

pondělí, čtvrtek 6:40, 14:05

úterý, středa 14:05

pátek 11:08, 14:05, 18:12

sobota: 7:25

Neděle: 18:50

Z Prahy do Zruče nad Sázavou

pondělí, čtvrtek: 11:00, 17:40

úterý, středa, pátek, sobota, 17:40

neděle: 12:30, 17:30

Jízda 45 - 50 minut, cena online jízdenky od 59 korun.

"Zruč nad Sázavou je zajímavou destinací nejen pro cestu do Prahy, ale také jako atraktivní místo na výlet. Z oblastí, které obsluhujeme žádné přímé spoje toto město neobsluhují. Provázanost s dalšími našimi linkami umožňuje cestujícím pohodlný přestup v rámci naší sítě a dostat se rychle ze Zruče do Českých Budějovic Brna." řekl Karel Bílý, majitel UNITED BUSES

Pojeďte autobusem!

No jasně! Všechny nové linky totiž zajiždí zajíždí do center velkých měst a uzlových přestupních bodů, díky čemuž navazuje na dálkové i regionální vlaky a autobusy v jiných městech. Žádný stres na silnicích, zapomenete na agresivní řidiče a ušetříte si nervy spojené s přestupováním na jinak neznámých místech. Autobusy UNITED BUSES nabízí garanci přestupu na vybraných linkách. Pokud chcete mít jistotu, stačí nám jen přestup nahlásit a o váš komfort už se postaráme.

Ostré lokty, ani drobné po kapsách netřeba

OK, postávání na zastávce se spoustou dalších cestujících a hledání drobných po kapsách je trochu nekomfortní. Ale tak si kupte jízdenku online eshopu www.unitedbuses.cz - řidiči vás odbaví přednostně a ještě budete mít jisté místo k sezení podle vlastního výběru. V elektronické podobě a v předprodeji nakoupíte jízdenku vždy levněji, než na poslední chvíli u řidiče. Zachovejte klid, síť online prodeje je opravdu široká a dosahuje až na idos a jízdenku zvládáte koupit raz dva.

Cashback

Ale co je hlavní, s elektronickou jízdenku z eshopu vám UNITED BUSES vrátí 10% z ceny zaplacené jízdenky. Odměnu v podobě kreditů obdrží každá elektronická jízdenka bez ohledu na to, odkud kam pojedete. Stačí nakupovat u nás.

Slevy 75% pro studenty, děti a seniory

Na všech spojích UNITED BUSES platí sleva z ceny jízdenky 75% pro děti od 6 do 15 let, mládež do 18 a studenty do 26 let a také pro seniory nad 65 let.

Autobusový dopravce UNITED BUSES

Na trh linkové dopravy jsme vstoupili 16. 3. 2020 zahájením provozu přímé autobusové linky České Budějovice - Brno, na které dnes nabízíme komfortní spojení několikrát denně a obsluhujeme spoji mimo jiné Telč, Dačice, Jihlavu, Humpolec či Pelhřimov. Od 16. srpna 2020 jezdíme z Dačic, přes Moravské Budějovice do Brna. V současnosti 2x denně obsluhujeme mikroregion s 80 000 obyvateli přímým spojením do Brna i napříč kraje Vysočina. 1. října vyjeli až 4x denně expresní mezikráajské dálkové autobusy na lince České Budějovice - Jindřichův Hradec - Pelhřimov - Humpolec - Praha.

V současnosti čítá síť vnitrostátních mezikrajských dálkových autobusů na 200 dálkových spojů týdně a umožňuje vedle přímých tras cestovat s garantovanými přestupy i napříč linkami UNITED BUSES. Za prvních 11 měsíců od prvního spoje využilo našich dálkových autobusů 100 000 cestujících, kterým jsou k dispozici plně vybavené autokary, komfortní sedadla s velkými rozestupy a nechybí ani bezpečnostní pásy a klimatizace. Náš cíl? Nabídnout komfortní cestování dálkovým autobusem mezi regiony pro každý den.

Ukončete zdlouhavé cestování a trmácení se starými autobusy, komfortní cesta s UNITED BUSES začíná.