Autobusem na veletrh Země živitelka 2021

22.08.2021

Navštivte 47. ročník veletrhu Země živitelka na výstavišti České Budějovice od 26. do 31. 8. 2021. Pojeďte autobusem UNITED BUSES, máme pro Vás tip na skvělý výlet a několik rad k cestování navrch. 

Země živitelka je největší a nejvýznamnější agrosalon svého typu zaměřující se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice a na Slovensku. Agrosalon propaguje i české potraviny. Země živitelka nabízí návštěvníkům nejširší nabídku zemědělských oborů na jednom místě, novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství nebo chovu hospodářských zvířat, komplexní prezentaci zemědělství od historie po současné trendy, i novinky v oblasti výzkumu a vzdělávání. 

Autobusem UNITED BUSES z/do Českých Budějovic

Dálkové a turistické linky UNITED BUSES jezdí z/do Českých Budějovic z Prahy, Brna, Jindřichova Hradce, Jihlavy, Humpolce, Pelhřimova a dalších desítek míst v Čechách a na Moravě. Všechny naše linky začínají, nebo končí v Českých Budějovicích na autobusovém nádraží. Spojení si vyhledáte a jízdenku koupíte v našem eshopu.

Spojení autobusové nádraží <-> výstaviště České Budějovice

Z autobusového nádraží se na Výstaviště České Budějovice dostanete linkami číslo 1,3,4. Zastávka "Nádraží" se nachází před budovou OC Mercury na jehož střeše se nachází autobusové nádraží. Linky jezdí proložené po stejné trase v intervalu cca co 5 minut, o víkendu co 8 - 10 minut. Cena jízdenky na MHD činí 16 Kč pro dospělé, 7 Kč děti. Jízdenku koupíte v automatu přímo na zastávce (lze koupit u řidičů MHD za 25 Kč). V obou případech drobné nutné. Informace k MHD kliknutím zde. Výstaviště se nachází na stejnojmenné zastávce. Doba jízdy cca 10 - 15 minut v závislosti na hustotě provozu. Pro cestu z výstaviště směrem na autobusové nádraží si ponechejte rezervu alespoň 30 minut. Lze očekávat hustý provoz automobilů v okolí výstaviště a může docházet k možnému zpožďování linek MHD. 

Pěšky z nádraží na výstaviště

Z nádraží na výstaviště se můžete projít pěšky. Cesta Vám zabere cca 40 minut, měří 2,5 kilometru a vede historickým centrem města České Budějovice. Pro lepší orientaci jsme vám trasu našli na mapy.cz zde

Další informace

Více podrobností, zajímavostí a informací o veletrhu a vystavovatelích naleznete na webových stránkách Výstaviště České Budějovice - https://www.zemezivitelka.cz/