Dráha vede jedním směrem. Tím druhým jezdí expresy UNITED BUSES

09.03.2020

Cestování veřejnou dopravou má být pohoda. Ať už jedete do Jihlavy, Prahy, Brna, nebo třeba do Budějc. Pokud ale dráha spojů vedla jen jedním směrem o pohodě se určitě mluvit nedalo. Ale to bylo. Druhým směrem, pokud jde o směr do Brna, nově pojedou expresní autobusy UNITED BUSES.

Nová pravidelná autobusová linka spojuje města České Budějovice, Třeboň, Jindřichův Hradec, Studenou, Telč, Třebíč, Velké Meziříčí a Brno. Vyjíždí v pondělí 16. 3. 2020 a první spoje odjedou z autobusového nádraží v Českých Budějovicích v 5:55 a v 11:05. Opačným směrem, z Brna do Českých Budějovic odjíždí ve 12:35 a v 17:15.

20x týdně komfort 1. třídy

UNITED BUSES nabídne cestujícím celkem 20 spojů týdně v obou směrech. Jízda mezi jihočeskou a jihomoravskou metropolí trvá přibližně 3h 45 minut. V pondělí, středu a v pátek můžete vybírat ze dvou přímých autobusů v každém směru, v ostatních dnech po jednom. Nabídku spojů na konkrétní den si vyhledáte v eshopu dopravce.

Cestující si během cesty užijí komfort srovnatelný s 1. třídou v letadle. Dopravce na spoje nasadí moderní dálkové autokary NEOPLAN TOURLINER a CITYLINER v kombinaci s dálkovým autobusem IVECO ARWAY se speciální úpravou umožňující přepravu dětských kočárků, nebo osob upoutaných na invalidní vozík. Klimatizace, vysoká anatomicky tvarovatelná sedadla s dostatkem místa pro kolena cestujících, prostorný zavazadlový prostor, moderní audio a video portál, možnost elektronické rezervace jízdenek i nezbytná Wi-Fi síť nebude na palubě autobusu chybět.

Pojeďte autobusem!

No jasně! Tahle nová expresní linka totiž zajíždí do center velkých měst a uzlových přestupních bodů, díky čemuž navazuje na dálkové i regionální vlaky a autobusy v jiných městech. Ušetříte si stres na silnicích, zapomenete na agresivní řidiče a ušetříte si nervy spojené s přestupováním na jinak neznámých místech.

Ostré lokty, ani drobné po kapsách netřeba

OK, postávání na zastávce se spoustou dalších cestujících a hledání drobných po kapsách je trochu nekomfortní. Ale tak si kupte jízdenku online eshopu www.unitedbuses.cz - řidiči vás odbaví přednostně a ještě budete mít jisté místo k sezení podle vlastního výběru. Ale co je hlavní, s elektronickou jízdenku z eshopu vám UNITED BUSES vrátí zpět 20% z ceny zaplacené jízdenky. Odměnu v podobě kreditů obdrží každá elektronická jízdenka bez ohledu na to, odkud kam pojedete.

Slevy 75% pro studenty, děti a seniory

Na všech spojích UNITED BUSES platí sleva z ceny jízdenky 75% pro děti od 6 do 15 let, mládež do 18 a studenty do 26 let. Dopravce slibuje dynamické ceny jízdenek a například do Brna bude cena začínat na 45 korunách.

Tak ukončete přestup... cestování druhým směrem s UNITED BUSES začíná.


Tisková zpráva UNITED BUSES s.r.o. ze dne 9.3.2020