STORNO A ZMĚNA REZERVACE

Storno rezervace

Do kdy mohou zrušit svoji rezervaci?

Svoji rezervaci (ZAKOUPENOU JÍZDENKU)  můžete stornovat až 30 minut před plánovaným časem odjezdu.

Je mi za zrušení rezervace účtován poplatek?

Pokud stornujete svoji jízdenku do 30 minut před plánovaným odjezdem, nebude Vám účtován žádný poplatek. Pokud jízdenku stornujete v kratší době než 30 minut před plánovaným odjezdem, bude Vám naúčtován storno poplatek 100% ceny rezervované jízdenky.  Stornované rezervace - jízdenky se nevyplácí v hotovosti ani bankovním převodem. Zůstatek hodnoty za stornovanou jízdenku bude připsán na váš zákaznický účet v KREDITECH. Kredity můžete vyčerpat do 12 měsíců od stornování jízdenky. Poté propadnou. 

Změna rezervace

Již potvrzené rezervace nelze měnit. Pro změnu rezervace - jízdenky je nutné nejprve prostřednictvím svého zákaznického účtu stornovat jednu cestu, převést peníze do kreditu a následně z kreditů zaplatit nový lístek. 

Do kdy mohu změnit svou rezervaci?

Změny můžete provést až 15 minut před odjezdem.

Platí se poplatek za změnu rezervace?

Za změnu rezervace a s tím spojené storno jízdenky vám nebude účtován žádný poplatek jen tehdy, je-li celá změna a s tím spojené storno nevyužité jízdenky v souladu s pravidlem pro Storno rezervace. Bude li storno do 15 minut před odjezdem, poplatek je 0 % a storno do kreditu. Je-li storno po odjezdu spoje, je poplatek až 100%. Rozdíl je vždy připsán do kreditu na příslušný zákaznický účet.