JIHOČESKÝ VODÁCKÝ AUTOBUS

CO KDYBYSTE UŽ NEMUSELI ŘEŠIT MANÉVRY S PŘESUNEM NA ZAČÁTEK PLAVBY? Dumat, jak zpátky, až zakotvíte na poslední štaci? Taky nemusíte. Prostě nasedněte do vodáckého autobusu. Přiblížíme vás novým zážitkům.

Tato oblíbená služba je k dispozici vodákům na Vltavě již 6. rokem a stala se tak nedílnou součástí nejen vodácké komunity, ale též vizitkou kvalitních a kompletních služeb půjčoven lodí a kempů pro jejich zákazníky. 

Podél Vltavy - mezi Českými Budějovicemi a Vyšším Brodem  - organizujeme přepravu vodáků od 1. června 2020 do 13. září 2020 pouze na základě objednávek. 

Přepravu můžete objednat prostřednictvím formuláře míže, nebo u našich partnerů. 

NÁSTUPNÍ MÍSTA A KEMPY

PRAVIDLA PRO OBJEDNÁVKY 

Objednávka je možná pouze písemně (emailem), nebo prostřednictvím partnerů uvedených níže na této stránce. Doporučujeme využít formulář nezávazné poptávky, čímž si výrazně zjednodušíte práci s vytvořeným následné objednávky. 

Objednávka musí obsahovat: datum přepravy, odkud - kam, čas přistavení, počet osob, fakturační údaje, platný telefonní kontakt. 

Každá objednávka, kterou přijmeme, je opatřena evidenčním číslem a kopie přijaté objednávky je zaslána zákazníkovi na email. Bez zaslání potvrzení na email objednavatele nelze považovat přepravu za objednanou. Objednávka je přijata poté, co si objednavatel a dodavatel odsouhlasí podmínky objednávky, cenu, způsob úhrady a další nezbytné údaje spojené s objednanou přepravou. Potvrzení o přijetí objednávky je zasláno na email objednavatele. 

Cena za objednané přepravní služby je zaslána k odsouhlasení objednavatele a je nedílnou součástí objednávky. Okamžikem potvrzení je pro obě strany závazná a nelze ji jednostranně změnit. Cena je stanovena na základě konkrétního požadavku, nebo vychází z rámcové smlouvy poskytovatele a objednavatele (například s půjčovnami a kempy). 

Platba za objednané služby je vyžadována předem, nebo v hotovosti před uskutečněním plnění služby. Ve většině případů požadujeme úhradu 50% zálohy z ceny za objednané služby nejpozději 7 kalendářních dnů před uskutečněním přepravy. V případě, že zálohu objednavatel neuhradí, může být přeprava jednostranně zrušena a poskytovatel má právo jednostranně od objednávky odstoupit. Záloha nemusí být vždy vyžadována a záleží na uvážení poskytovatele služby. V případě stornování přepravy ve lhůtě kratší, než 7 kalendářních dnů před uskutečněním přepravy je uhrazená záloha nevratná. 

Změna objednávky objednavatelem je možná pouze po písemném potvrzení poskytovatelem služby a to jen za takových podmínek, které takovou změnu dovolují. Objednavatel bere na vědomí riziko, že v případě změny nemusí poskytovatel takovou změnu akceptovat a provést změnu v souladu s přáním objednavatele, nebo může takovou změnu umožnit za úhradu příplatku (například musíme-li vypravit jiný autobus z jiného depa atp.). Zákazník bere na vědomí, že v případě změny nástupního místa může dojít ke změně ceny za přepravu. Změna nemusí být dopravcem schválena, případně může být změna místa upravena dle možností průjezdních profilů komunikaci (například pokud na dané místo nelze autobusem zajet). 

Přistavení autobusu  na domluvené místo vyzvednutí proběhne 15 minut před plánovaným odjezdem. Autobus v místě vyčká nejvýše 15 minut po domluveném času vyzvednutí. V případě, kdy z odůvodněných případů nedojde k nastoupení přepravy máme právo autobus odvolat, nebo účtovat objednavateli 500 Kč čekání za každých započatých 15 minut čekání. V případě, že se nám nepodaří s objednavatelem telefonicky spojit ani 30 minut po domluveném času odjezdu autobus odjíždí a a náklady s tím spojené mohou být účtovány na vrub objednavatele. Pokud má přistavené vozidlo v harmonogramu další nasmlouvané přepravy, je možné opožděné objednávky uspokojit po domluvě mezi poskytovatelem a objednavatelem nejdříve po jejich uskutečnění, a nebo vypravením náhradního vozidla (je-li to v možnostech poskytovatele), pokud objednavatel uhradí náklady s tím spojené. V případě, že objednavatel nevyužije a nezahájí čerpání objednané služby, ztrácí tím nrok na náhradní poskytnutí služby, stejně jako nárok na vrácení uhrazené zálohy. 


POPTÁVKA PŘEPRAVY VODÁCKÝM AUTOBUSEM

V důsledku vládních opatření a s tím spojených omezení budeme v roce 2020 poskytovat vodáckou přepravu výhradně na základě objednávky předem. Využít můžete individuální dopravu na mikrobusy a autobusy pro 8, 17, 49 a 53 osob, nebo hromadné svozy organizované pro vodáky partnerských kempů a půjčoven. Veřejný vodácký autobus pro individuální vodáky nebude v roce 2020 zajišťován. Máte zájem o přepravu vodáků? Vyplňte formulář s poptávku přepravy a my se s vámi spojíme. 

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO NÁROČNÉ VODÁKY

Léto 2020 na vodě v podhradí pánů z Rožmberka (3 dny / 2 noci) 

Chtěli byste sjíždět řeku s větším pohodlím?

Nabízíme vám Hotel U Martina v Rožmberku nad Vltavou. Veškeré služby a hotelový servis za ceny jako v kempu.

Ubytujte se ve dvou až čtyř lůžkových pokojích v centru malebného městečka Rožmberk nad Vltavou s hotelovým servisem denně od 8 do 22 hodin, a jako bonus získáte jedinečný výhled na dominantu města, rožmberský hrad, při večerním posezení. Více o nabídce pokojů získáte zde.

Historická restaurace, nebo venkovní terasa s výhledem na hrad? Necháme na vás, kam se posadíte a vychutnáte si nabídku snídaňového, jídelního, nebo nápojového lístku. Ošetřené pivo čepujeme do skla, vaše oblíbené jídlo servírujeme na bílých talířích. Kávu máme zrnkovou, čerstvě mletou. Denně nabízíme výhodné obědové menu s cenami od 130 do 160 Kč a regionální produkty - Krumlovské pivo a Rožmberský med a hotová jídla Prohlédněte si naše menu.

WELLNES STUDIO - Zákazníci hotelu si mohou vychutnat absolutní uvolnění, duševní i fyzické. Jako jediný hotel v Rožmberku nad Vltavou nabízíme ucelený komplex relaxačních služeb v širokém okolí v podobě privátní finské sauny, infrasauny, whirlpoolu a solária. 

Dovolená pro 2 osoby s větším pohodlím zahrnuje:

✔️ ubytování včetně bufetové snídaně na 2 noci pro 2 osoby
✔️ slavnostní večeře na 2 večery pro oba :

 • 150g grilovaný losos s bazalkovým pestem, restovaný brambor NEBO
 • pečené koleno s hořčicí , křenem, kozími rohy a 3 druhy pečiva
 • Steakový mixgrill pro 2 (150g krkovičky, 150g kotlety, 150g kuřecí steak, 100g medailonků z panenky, pepřová a hříbková omáčka, hranolky, petrželkový brambor, malý míchaný salát)

✔️ káva a palačinka se zmrzlinou pro oba NEBO 2 x Cuba
libre v Baru Kocábka
✔️ zapůjčení lodičky nebo raftu na jeden den včetně dopravy
✔️ wellness - 1 hod ve vířivce nebo sauně, nebo infrasauně, nebo lahev sektu a průvodce Rožmberkem
✔️ vstupenka na Vítkův Hrádek pro oba

Doplňující nabídka a informace

 • Nástup na pobyt 1. den od 14:00 do 21:00 (Check in)
 • Konec pobytu 3. den do 10:00 (Chceck out)
 • Děti do 3 let: zdarma bez nároku na lůžko a stravu
 • Děti bez nároku na wellness - s možností využití za zvýhodněnou cenu 300Kč/ 1 hod
 • Děti do 14,9 let: na přistýlce včetně zvýhodněné polopenze 820,- Kč za pobyt
 • Děti od 15 let a třetí dospělá osoba: na přistýlce včetně zvýhodněné polopenze 920,- Kč za pobyt
 • Lze využít ve všední dny, o víkendech a státních svátcích

Cena 

 • 4 430,00 Kč

Informace k nákupu pobytového balíčku

Nákupem pobytového balíčku nevzniká automatické právo na čerpání služby, nebo služeb u poskytovatele. Podmínky nákupu, rezervace a prodeje se řídí podmínkami koncového poskytovatele služby v balíčku. 

Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na webovou stránku s formulářem pro objednávky Hotel U Martina Rožmberk na Vltavou

PARTNEŘI JIHOČESKÉHO VODÁCKÉHO AUTOBUSU

Partneři s přímou nabídkou služeb vodáckého autobusu


HOTEL U MARTINA

Rožmberk nad Vltavou


U NOJDY - půjčovna lodí

Rožmberk nad Vltavou


CESTA SPORTS - půjčovna lodí

Vyšší Brod a Zlatá Koruna


CVAKNI SE - půjčovna lodí

České Budějovice

Partneři s nabídkou přepravy vodáckým autobusem po předchozím dotazu, nebo prostřednictvím výše uvedených partnerů. 


KOCÁBKA - půjčovna lodí

České Budějovice


KEMP KORUNA

Zlatá Koruna


KEMP NA PÍSKÁRNĚ

Větřní


JEDU VODU

Vyšší Brod


KEMP VLTAVA

Všeměry


RAFTING Petr Putzer

Vyšší Brod 


KEMP KRUMLOV U TROJICE

Český Krumlov


DRONTE - půjčovna lodí

České Budějovice


KEMP KRUMLOV NOVÉ SPOLÍ

Český Krumlov


iVltava.cz

Vodácký informační portál