Tiskové zprávy

Vítáme nové cestující na palubách autobusů UNITED BUSES. I tak by mohla začít naše glosa, kterou komentujeme aktuální cenu energií, zejména pohonných hmot, pohledem dopravce ve veřejné linkové osobní dopravě. Názor se možná nebude některým čtenářům líbit, rozhodně nečekejte, že si chceme pobrečet, jak je nafta drahá. I když skutečně drahá je.

UNITED BUSES ve spolupráci s humanitární organizací vypraví v pondělí na Rumunsko Moldavskou hranici autobusy pro uprchlíky z válkou zasažené Ukrajiny. V souvislosti s tím se obracíme na veřejnost s prosbou o sběru nejnutnějších materiálních věcí, potravin a vody potřebných i na cestu do České republiky.

blíží se konec roku a my bychom vám rádi poděkovali za vaši přízeň, které si velmi vážíme pokaždé, když se rozhodnete využít některého z našich spojů. Vaše pozitivní ohlasy, úsměvy (ač schované většinu roku pod rouškou), lajky na sociálních sítích i obsazená sedadla nám dodávají smysl pro naší práci a sílu pokračovat v tom, co děláme. Do letošního...

Dopravce UNITED BUSES provozuje síť vnitrostátních dálkových autobusů na linkách spojujících vzájemně města a obce od jižních Čech, přes Vysočinu s Prahou a Brnem a Jihomoravský kraj s Pardubickým a Královéhradeckým krajem. Od 2. ledna 2022 do sítě přidáváme pravidelné spojení z Prahy do Hradce Králové a Jeseníků.

Dopravce UNITED BUSES k 12. prosinci 2021 aktualizuje jízdní řády vnitrostátních linek číslo 179570, 320920, 320921, 320922, 320924, 320925, 340900, 340901 a 380900. Více spojů nabídne ve špičkách mezi jižními Čechami, Vysočinou a Brnem. Méně spojů pojede v okrajových časech mezi Třebíčí a Prahou. Provoz na většině linek je zachován i v období...

UNITED BUSES, provozovatel sítě vnitrostátních dálkových autobusů, od pátku 1. října 2021 výrazně rozšíří počty spojů na lince UB 570 Praha - Jihlava - Třebíč. Ze stávajících 40 na 62 týdně, Zvýší tím svůj podíl na vnitrostátních autobusových linkách spojujících města a obce na Vysočině s Prahou, na třech linkách vypraví týdně 110 dálkových spojů.