Tiskové zprávy

Na Zvonařce budou opět problémy. což by vás asi ani nemuselo překvapit. Co by ale mohlo, je že zkrachovala jednání o nové smlouvě a od pondělí 25. dubna možná budeme odjíždět z náhradního stanoviště mimo autobusové nádraží. Jak se to stalo? Čtěte dále.

Vítáme nové cestující na palubách autobusů UNITED BUSES. I tak by mohla začít naše glosa, kterou komentujeme aktuální cenu energií, zejména pohonných hmot, pohledem dopravce ve veřejné linkové osobní dopravě. Názor se možná nebude některým čtenářům líbit, rozhodně nečekejte, že si chceme pobrečet, jak je nafta drahá. I když skutečně drahá je.

UNITED BUSES ve spolupráci s humanitární organizací vypraví v pondělí na Rumunsko Moldavskou hranici autobusy pro uprchlíky z válkou zasažené Ukrajiny. V souvislosti s tím se obracíme na veřejnost s prosbou o sběru nejnutnějších materiálních věcí, potravin a vody potřebných i na cestu do České republiky.

blíží se konec roku a my bychom vám rádi poděkovali za vaši přízeň, které si velmi vážíme pokaždé, když se rozhodnete využít některého z našich spojů. Vaše pozitivní ohlasy, úsměvy (ač schované většinu roku pod rouškou), lajky na sociálních sítích i obsazená sedadla nám dodávají smysl pro naší práci a sílu pokračovat v tom, co děláme. Do letošního...