Dálkové autobusy z Brna na sever i jih

Dálkovými autobus UNITED BUSES se svezete mezi  Prostějovem, Brnem, Litomyšlí, Vysokým Mýtem, Hradcem Králové, Jičínem, Turnovem a Libercem a dále pak mezi Brnem Třebíčí, Telčí, Jindřichovým Hradcem, Třeboní a Českými Budějovicemi. 

Kam vyrazit?

Chystáte se procestovat zajímavá Česká a Moravská města? Nasedněte do jednoho z autobusů United Buses a za pár korun poznejte krásy naší země. Návštěva památky zapsané na seznam světového kulturního dědictví UNESCO v Třebíči, Liomyšli, Telči nebo Liberci. Vydejte se za nákupy do jendé z náupních galerií v centru malebného Brna, nebo si jen tak vyjeďe za krásami přírody na Vysočinu. To vše mnohdy za pár korun. 

Plánování cesty autobusem

Naplánujte si cestu dálkovým autobusem United Buses snadno a rychle. V našem vyhledávači snadno vyhledáte odjezd autobusu, zakoupíte rezervaci, nebo si rezervaci změníte na jiný spoj. Zda jede autobus včas, nebo má zpoždění se dozvíte na našem webu. V případě zpoždění vás budeme s předstihem informovat emailem i telefonicky. 

Komfort na palubě

Na palubě autobusu máte garantované pohodlné sedadlo po celou dobu jízdy. K dispozici je vám WiFi připojení, klimatizace a pro zvýšení bezpečnosti pásy na všech sedadlech. Zdarma máte přepravu jednoho spoluzavazadla, nebo rezervaci konkrétního místa v autobuse.  

EKOlogicky

Cestovat autobusem je EKOnomicky výhodné a hlavně EKOlogické.  Cestování dálkovými autobusy United Buses je  šetrné k životnímu prostředí - emise CO2 na osobu jsou zde až 10x nižší, než u stejné cesty osobním automobilem.