380 900 STRAKONICE - PÍSEK - TÁBOR - JIHLAVA - BRNO

České Budějovice 31.5.2022 / Vážení cestující, za zcela mimořádných a nepředpokládaných okolností  jsme se dostali do situace, kdy provoz na této lince nejsme z personálních důvodů schopni nadále zajistit. Je nám to velmi líto, ale před učiněním rozhodnutí přerušit provoz a následně jej zcela ukončit jsme se snažili udělat maximum proto, abych takový nezvratný krok odvrátili. Bohužel, situace na trhu práce je dnes velmi složitá a bez spolehlivých, ochotných a vytrvalých šoférů nelze takovouto linku udržet v provozu. Nás to velmi mrzí, investice, kterou jsme zde vynaložili i zájem, který jste o spoje měli dávali lince naději i pro další roky - byť nás čekal i zde boj o pdomínky provozu na dalších 5 let. Situace nás mrzí, ale jiné, lepší řešení v souladu se zákonem bohužel nemáme. Děkujeme za dosavadní cesty.  Provoz je do 3.6.2022 přerušen, následně bude ukončen zrušením linky a příslušné licence. 

EXPRESNÍ AUTOBUSVÉ SPOJENÍ

KOMFORTNÍ SEDADLA

ONLINE NÁKUP JÍZDENEK

PŘEPRAVA 1 ZAVAZADLA ZDARMA

LUXUSNÍ AUTOBUSY

CASHBACK ZA NÁKUPY V NAŠEM ESHOPU

Dálkovým autobusem z/do Brna 1. třídou

Dálkové autobusy UNITED BUSES na lince Strakonice - Písek - Tábor - Pelhřimov - Jihlava - Brno nabízí od pondělí 1. března 2021 přímé spojení severní části Jihočeského kraje s Vysočinou a jihomoravským Krajem. Na spoje vypravujeme moderní dálkové autokary značek Volvo, VDL a Scania vybavené pohodlnými sedadly s bezpečnostními pásy a dostatkem místa pro nohy cestujících. Všechny autobusy jsou klimatizované. Nabízíme 22 přímých spojů týdně se zastávkami mimo jiné v Písku, Milevsku, Obratani, Humpolci, Jihlavě i Brně. 

JÍZDNÍ ŘÁD

PRAKTICKÉ INFORMACE

NÁKUP JÍZDENKY

Jízdenky zakoupíte online v předprodeji v eshopu UNITED BUSES jizdenky.unitedbuses.cz , na Jízdenky Bileto jizdenky.bileto.cz , v prodejní síti AMS BUS a u smluvních prodejců, nebo přímo u řidiče. V autobusech je možné platit pouze hotově.

Při nákupu jízdenky v eshopu, nebo jiné formě předprodeje získáte zpravidla výhodnější cenu jízdného oproti nákupu u řidiče. Cena jízdenky při nákupu v eshopu se může u jednotlivých spojů lišit a platí vždy nabízená cena v okamžiku vyhledání spoje, která se vám zobrazí napříč internetovými vyhledávači. Cena ve vyhledávačích se taktéž může měnit, v návaznosti na marže daného partnera nebo akční nabídku partnerských prodejců.  Za nákup v eshopu UNITED BUSES získáte věrnostní CASHBACK nejméně 10% z ceny zaplacené jízdenky zpět v kreditech. 

Kde v Brně nastoupit do autobusu UNITED BUSES

ODJEZDOVÁ STANOVIŠĚTĚ

Strakonice, autobusové nádraží - 6
Písek, autobusové nádraží - 1
Tábor, autobusové nádraží - 20
Humpolec, Poliklinika - 2
Jihlava, autobusové nádraží - 28
Brno, ÚAN Zvonařka - z důvodu sporu s vlastníkem pozemku, kde se nachází veřejná autobusová zastávka je nutné do našich autobusů nastoupit před nádražím. Majitel dal našim autobusům zákaz vjezdu na soukromý pozemek.


VYBRANÉ CENY JÍZDNEHO V ESHOPU

Strakonice - Brno

od 299 Kč

Písek - Brno

od 269 Kč

Milevsko - Brno

od 269 Kč

Tábor - Brno

od 209 Kč

Jihlava - Písek

od 189 Kč

Pelhřimov - Brno

od 175 Kč

Jihlava - Brno

od 130 Kč

Strakonice - Tábor

od 95 Kč

Písek - Tábor

od 89 Kč

Humpolec - Brno

od 175 Kč

Cena jízdenky se odvíjí od momentální obsazenosti spoje a termínu cesty. Nákup u řidiče za pevné ceny. Ceník jízdného při platbě jízdenky u řidiče je k nahlédnutí u řidiče vozidla. Cena jízdenky v eshopu a cena jízdenky koupené u řidiče se může lišit. Ceny vč. DPH 10%.  Ceny jízdného u řidiče naleznete na stránce "Čím se řídíme"