340 901 DAČICE - PELHŘIMOV/JIHLAVA - PRAHA

EXPRESNÍ AUTOBUSOVÉ SPOJENÍ

KOMFORTNÍ SEDADLA

ONLINE NÁKUP JÍZDENEK

PŘEPRAVA 1 ZAVAZADLA ZDARMA

LUXUSNÍ AUTOBUSY

CASHBACK ZA NÁKUPY V NAŠEM ESHOPU

Do Prahy? Dačickým expresem - 1. třídou

Dálkové autobusy UNITED BUSES na lince Dačice - Telč - Jihlava - Humpolec - Brno nabízí od pondělí 1. března 2021 přímé spojení východního cípu Jihočeského kraje, přes Vysočinu do Prahy. Tzv. Expres Vysočina - Praha nabízí v pátek, v sobotu a v neděli bez zbytečných zastávek rychlé a velmi pohodlné cestování dálkovým autobusem z/do hlavního města. Na spoje vypravujeme prémiové autokary značek Setra a Mercedes-Benz vybavené pohodlnými sedadly s bezpečnostními pásy a dostatkem místa pro nohy cestujících. Všechny autobusy jsou klimatizované. 

JÍZDNÍ ŘÁD 

Jízdní řád platný od neděle 6. 3. 2022 do soboty 11.6.2022

Jízdní řád od neděle 12. 6. 2022

PRAKTICKÉ INFORMACE

NÁKUP JÍZDENKY

Jízdenky zakoupíte online v předprodeji v eshopu UNITED BUSES jizdenky.unitedbuses.cz , na Jízdenky Bileto jizdenky.bileto.cz , v prodejní síti AMS BUS a u smluvních prodejců, nebo přímo u řidiče. V autobusech je možné platit pouze hotově.

Při nákupu jízdenky v eshopu, nebo jiné formě předprodeje získáte zpravidla výhodnější cenu jízdného oproti nákupu u řidiče. Cena jízdenky při nákupu v eshopu se může u jednotlivých spojů lišit a platí vždy nabízená cena v okamžiku vyhledání spoje, která se vám zobrazí napříč internetovými vyhledávači. Cena ve vyhledávačích se taktéž může měnit, v návaznosti na marže daného partnera nebo akční nabídku partnerských prodejců. Za nákup v eshopu UNITED BUSES získáte věrnostní CASHBACK nejméně 10% z ceny zaplacené jízdenky zpět v kreditech. 

Odjezdová nástupiště

Dačice, U Autobusového nádraží

Telč, autobusové nádraží nást. 4 směr Dačice, nást. 2 směr Praha

Jihlava, autobusové nádraží nást. 28

Praha, Roztyly - nástupiště 2

Humpolec, Poliklinika - nástupiště 2

Všechny zastávky autobusů UNITED BUSES naleznete na mapách Google a Mapy.cz.

Není-li uvedeno jinak platí zastávka/nástupiště pro oba směry.

VYBRANÉ CENY JÍZDNÉHO V ESHOPU

DAČICE - PRAHA

Od 165 Kč

TELČ - PRAHA

Od 160 Kč

JIHLAVA - PRAHA

Od 155 Kč

HUMPOLEC - PRAHA

Od 99 Kč

TŘEŠŤ - PRAHA

Od 160 Kč

KOSTELEC - PRAHA

Od 160 Kč

DAČICE - JIHLAVA

Od 72 Kč

Zavazadlo (2. a více)

20 Kč/ks

Cena jízdenky se odvíjí od momentální obsazenosti spoje a termínu cesty. Nákup u řidiče za pevné ceny - ceník jízdného k nahlédnutí u řidiče. Cena jízdenky v eshopu a cena jízdenky koupené u řidiče se může lišit. Ceny vč. DPH 10%.