340 901 DAČICE - PELHŘIMOV/JIHLAVA - PRAHA

EXPRESNÍ AUTOBUSOVÉ SPOJENÍ

KOMFORTNÍ SEDADLA

ONLINE NÁKUP JÍZDENEK

PŘEPRAVA 1 ZAVAZADLA ZDARMA

LUXUSNÍ AUTOBUSY

CASHBACK ZA NÁKUPY V NAŠEM ESHOPU

Do Prahy? Dačickým expresem - 1. třídou

Dálkové autobusy UNITED BUSES na lince Dačice - Telč - Jihlava - Humpolec - Brno nabízí od pondělí 1. března 2021 přímé spojení východního cípu Jihočeského kraje, přes Vysočinu do Prahy. Tzv. Expres Vysočina - Praha nabízí v pátek, v sobotu a v neděli bez zbytečných zastávek rychlé a velmi pohodlné cestování dálkovým autobusem z/do hlavního města. Na spoje vypravujeme prémiové autokary značek Setra a Mercedes-Benz vybavené pohodlnými sedadly s bezpečnostními pásy a dostatkem místa pro nohy cestujících. Všechny autobusy jsou klimatizované. 

JÍZDNÍ ŘÁD 

Jízdní řád od neděle 12. 6. 2022

PRAKTICKÉ INFORMACE

NÁKUP JÍZDENKY

Jízdenky zakoupíte online v předprodeji v eshopu UNITED BUSES jizdenky.unitedbuses.cz , na Jízdenky Bileto jizdenky.bileto.cz , v prodejní síti AMS BUS a u smluvních prodejců, nebo přímo u řidiče. V autobusech je možné platit pouze hotově.

Při nákupu jízdenky v eshopu, nebo jiné formě předprodeje získáte zpravidla výhodnější cenu jízdného oproti nákupu u řidiče. Cena jízdenky při nákupu v eshopu se může u jednotlivých spojů lišit a platí vždy nabízená cena v okamžiku vyhledání spoje, která se vám zobrazí napříč internetovými vyhledávači. Cena ve vyhledávačích se taktéž může měnit, v návaznosti na marže daného partnera nebo akční nabídku partnerských prodejců. Za nákup v eshopu UNITED BUSES získáte věrnostní CASHBACK nejméně 10% z ceny zaplacené jízdenky zpět v kreditech. 

Odjezdová nástupiště

Dačice, U Autobusového nádraží

Telč, autobusové nádraží nást. 4 směr Dačice, nást. 2 směr Praha

Jihlava, autobusové nádraží nást. 28

Praha, Roztyly - nástupiště 2

Humpolec, Poliklinika - nástupiště 2

Všechny zastávky autobusů UNITED BUSES naleznete na mapách Google a Mapy.cz.

Není-li uvedeno jinak platí zastávka/nástupiště pro oba směry.

VYBRANÉ CENY JÍZDNÉHO V ESHOPU

DAČICE - PRAHA

Od 165 Kč

TELČ - PRAHA

Od 160 Kč

JIHLAVA - PRAHA

Od 155 Kč

HUMPOLEC - PRAHA

Od 99 Kč

TŘEŠŤ - PRAHA

Od 160 Kč

KOSTELEC - PRAHA

Od 160 Kč

DAČICE - JIHLAVA

Od 72 Kč

Zavazadlo (2. a více)

20 Kč/ks

Pouze vybrané ceny jízdného. Ceny vč. DPH 10%. Tučně uvedené ceny platí pro jízdenky zakoupené v eshopu UNITED BUSES. Cena je uvedena bez slevy na zákonem dotované jízdné pro děti, mládež, studenty do 26 let a seniory nad 65 let. Při nákupu jízdenky v eshopu může být cena vyšší, nebo nižší než jsou výše uvedené ceny. Při nákupu v eshopu platí cena jízdenky zobrazená a zaplacená v okamžiku nákupu. Základní ceník jízdného bez slev ze zákona je k nahlédnutí u řidiče autobusu, nebo zde.