Méně cestujících. Více místa pro sebe.

21.03.2020

Cestování autobusem UNITED BUSES má být pohoda i za mimořádných okolností, jaké dnes panují. V důsledku vládních opatření spojených infekční nákazou SARS-CoV-2 původně 2019-nCoV (korona vir) omezujeme maximální možnou obsaditelnost našich expresů z Českých Budějovic do Brna.

Maximálně 30 míst

Od soboty 21. 3. 2020 nebude možné zakoupit v eshopu, nebo u řidiče autobusu jízdenky na více jak 30 míst v každém našem spoji. V eshopu jsme upravili plánek autobusu ak, aby nabízel v každé řadě na levé i pravé straně autobusu vždy 1 místo. Prodávána jsou pouze místa u okna. Maximální počet naráz jedoucích cestujících v jednom autobuse činí 30 osob. Cestujete-li be elektronické jízdenky, určí vaše místo řidič při nástupu do vozidla.

Preferujte elektronickou jízdenku.

Plánujete-li v těchto dnech cestu s UNITED BUSES využijte možnosti objednat si jízdenku elektronicky v našem eshopu. Vyberete si sedadlo dle vlastních preferencí, zaplatíte bezpečně platební kartou a po projetí jízdenky vám vrátíme 20% ze zaplacené ceny zpět v kreditech. Omezením hotovostních plateb u řidiče autobusu pomíháte snížit riziko přenosu a šíření nákazy.

Nástup zadními dveřmi, bez jízdenky z eshopu vám určí místo řidič.

Až do odvolání platí na všech zastávkách a stanicích expresů UNITED BUSES zákaz nástupu předními dveřmi. Odbavení proběhne mimo autobus (venku). Přednostně jsou odbavení cestující s elektronickou jízdenkou. Nástup a výstup je možný pouze zadními dveřmi. Cestujícím bez jízdenky z eshopu určí míto na základě aktuální obsaditelnosti řidič / průvodčí. Je-li kapacita volných míst vyčerpána, a o byť i jen v některém z úseků trasy expresů, nebude umožněn dalším cestujícím nástup do autobusu.

Za řidiče si nesedejte

Až do odvolání není umožněna přeprava na sedadlech v první a druhé řadě za řidičem. 

Tyto změny a mimořádná opatření jsme přijali, abychom při cest veřejnou dopravou vzájemně snížili riziko možného přenosu infekce. 

Děkujeme vám za pochopení a respektování těchto omezení.

Plánek autobusu - blokovaná místa
Plánek autobusu - blokovaná místa