en-Příští zastávka - JIHLAVA.

22/09/2020

Nové přímé autobusové spojení Jihlavy a jižních Čech můžete využít od neděle 6. září. Cestujícím nabídne přímé a komfortní večerní spojení z Brna do Jihlavy i z Jihlavy do Jindřichova Hradce a Českých Budějovic. 

Metropole Vysočiny byla doposud stranou našich expresních autobusů. Tomu je dnešním dnem konec. Od 6. září vždy v neděli zde zastaví večerní expres z Brna do Českých Budějovic, odjíždět bude vždy v 19:10 z nástupiště č. 29.
Rozšíření o zastávku v Jihlavě u nedělního večerního autobusu přidáváme na základě přání a dotazů našich cestujících. 

👉 Trasa nedělního expresu z Brna do Budějc:
Brno, ÚAN Zvonařka nást. 48 17:45
Velké Meziříčí, aut. nár. - nást. 718:30
Jihlava, aut. nádr. - nást. 29 19:05
Humpolec, poliklinika - 19:40
Pelhřimov, Pražská - 19:57
Pelhřimov, Říčanského III - 20:00
Kamenice n. Lipou, aut. nádr. - 20:20
Jindřichův Hradec, aut. nádr. - nást. 8 - 20:40
Třeboň, Táboritská - 21:05
České Budějovice, aut. nádr. - 21:30

Zastávka v Jihlavě na mapách: https://mapy.cz/s/lugofohako

Expresní spoje nabízí svezení moderními dálkovými autokary NEOPLAN CITYLINER a TOURLINER. 

#unitedbuses #jihlava #gotobudweis


Rychlá navigace