en-Dráha vede jedním směrem. Tím druhým jezdí expresy UNITED BUSES

26/03/2020

Cestování veřejnou dopravou má být pohoda. Ať už jedete do Jihlavy, Prahy, Brna, nebo třeba do Budějc. Pokud ale dráha spojů vedla jen jedním směrem o pohodě se určitě mluvit nedalo. Ale to bylo. Druhým směrem, pokud jde o směr do Brna, nově pojedou expresní autobusy UNITED BUSES.

Nová pravidelná autobusová linka spojuje města České Budějovice, Třeboň, Jindřichův Hradec, Studenou, Telč, Třebíč, Velké Meziříčí a Brno. Vyjíždí v pondělí 16. 3. 2020 a první spoje odjedou z autobusového nádraží v Českých Budějovicích v 5:55 a v 11:05. Opačným směrem, z Brna do Českých Budějovic odjíždí ve 12:35 a v 17:15.

20x týdně komfort 1. třídy

UNITED BUSES nabídne cestujícím celkem 20 spojů týdně v obou směrech. Jízda mezi jihočeskou a jihomoravskou metropolí trvá přibližně 3h 45 minut. V pondělí, středu a v pátek můžete vybírat ze dvou přímých autobusů v každém směru, v ostatních dnech po jednom. Nabídku spojů na konkrétní den si vyhledáte v eshopu dopravce.

Cestující si během cesty užijí komfort srovnatelný s 1. třídou v letadle. Dopravce na spoje nasadí moderní dálkové autokary NEOPLAN TOURLINER a CITYLINER v kombinaci s dálkovým autobusem IVECO ARWAY se speciální úpravou umožňující přepravu dětských kočárků, nebo osob upoutaných na invalidní vozík. Klimatizace, vysoká anatomicky tvarovatelná sedadla s dostatkem místa pro kolena cestujících, prostorný zavazadlový prostor, moderní audio a video portál, možnost elektronické rezervace jízdenek i nezbytná Wi-Fi síť nebude na palubě autobusu chybět.

Pojeďte autobusem!

No jasně! Tahle nová expresní linka totiž zajíždí do center velkých měst a uzlových přestupních bodů, díky čemuž navazuje na dálkové i regionální vlaky a autobusy v jiných městech. Ušetříte si stres na silnicích, zapomenete na agresivní řidiče a ušetříte si nervy spojené s přestupováním na jinak neznámých místech.

Ostré lokty, ani drobné po kapsách netřeba

OK, postávání na zastávce se spoustou dalších cestujících a hledání drobných po kapsách je trochu nekomfortní. Ale tak si kupte jízdenku online eshopu www.unitedbuses.cz - řidiči vás odbaví přednostně a ještě budete mít jisté místo k sezení podle vlastního výběru. Ale co je hlavní, s elektronickou jízdenku z eshopu vám UNITED BUSES vrátí zpět 20% z ceny zaplacené jízdenky. Odměnu v podobě kreditů obdrží každá elektronická jízdenka bez ohledu na to, odkud kam pojedete.

Slevy 75% pro studenty, děti a seniory

Na všech spojích UNITED BUSES platí sleva z ceny jízdenky 75% pro děti od 6 do 15 let, mládež do 18 a studenty do 26 let. Dopravce slibuje dynamické ceny jízdenek a například do Brna bude cena začínat na 45 korunách.

Tak ukončete přestup... cestování druhým směrem s UNITED BUSES začíná.


Tisková zpráva UNITED BUSES s.r.o. ze dne 9.3.2020