Cestujte EKOlogicky dálkovým autobusem

Šetrně a s rozumem se k životnímu prostředí se chceme chovat všichni.  Třeba vzdát se papírových jízdenek. Zamysleli jsme se nad tím a v našich dálkových autobusech se bez ní obejdeme. Stačí nahlásit kód rezervace a ušetříte 1 list papíru a díky CASHBACKu i spoustu peněz.

2. Ověření nové registrace

Po úspěšném dokončení první rezervace obdržíte email s přihlašovacími údaji k vašemu zákaznickému účtu. Ověření provedete prvním přihlášením. Každou další rezervaci už provedete odtud.

3. 10% cashback

Po uskutečnění jízdy vám vrátíme 10% z ceny zaplacené jízdenky v podobě kreditů na váš zákaznický účet. Odměna je počítána vždy z částky v KČ, nebo z částky v kreditech BCT. 

4. Užijte si odměnu

Získané kredity uplatníte při další rezervaci cesty dálkovým autobusem v našem eshopu. Nemusíte nikam chvátat, na jejich procestování máte 1 rok od jejich připsání. 

Myslete racionálně. Bez papírové jízdenky ušetříte peníze, snížíte CO2 a zrychlíte své odbavení.

Cesta dálkovým autobusem je EKO?

Statistiky říkají ledacos. Například to, že jedním autem cestuje v Evropě průměrně 1,7 pasažéra a vyprodukuje o 20% více emisí CO2 než při stejné cestě autobusem. Pokud vám předchozí věta zní cizím jazykem, není to vaše chyba. Jen vás statistika nudí. Lze si to vyložit například: "Autobus je ve vztahu k životnímu prostředí více šetrný."  

10% CASHBACK za každou cestu dálkovým autobusem 

10% CASHBACK za EKOlogický přístup k cestování obdržíte automaticky po uskutečnění vaší cesty. "CASHBACK" je vypočten z celkově zaplacené částky v KČ, EUR nebo BTC. Kredity vám jsou připsány na zákaznický účet v našem eshopu UNITED BUSES. Jedete-li poprvé, je vám vytvořen nový zákaznický účet zdarma. Jeho aktivaci provedete pomocí odkazu, který obdržíte na Váš email. 

Výše bonusu je vypočtena z ceny kterou zaplatíte. Například čerpáte-li některou ze státem nařízených slev, je "CASHBACK" vypočten z poměrné části ceny rezervace, na kterou se sleva nevztahuje. "CASHBACK" získáte i tehdy, je li vaše cesta dálkovým autobusem hrazena z kreditů. 

Příklad jak to funguje? 

České Budějovice - Brno 1 osoba

Cestující 26 - 65 let, bez slevy

CASHBACK 10%, t.j. 29,70 kreditů

Cena jízdenky 297 Kč 

  

Studenti do 26 let, Senioři 65+, děti 6 - 15 let

CASHBACK 20%, t.j. 7,40 kreditů

Cena jízdenky 74 Kč 

  

Studentské jízdné + CASHBACK ? Ano, 75% zákonná sleva + 10% ze zaplacené ceny jízdného získáte zpět. 

Kredit stejně tvrdý jako koruna. Přepočet 1 Kč = 1 BTC

Kredity uplatníte k platbě za jízdenky dálkovými autobusy v celé síti UNITED BUSES.

Spolu s tisíci dalšími zákazníky UNITED BUSES jednáte EKOlogicky.